חשיבות הניהול הפיננסי בעסק שלך....

ניהול פיננסי אינו מותרות אלא חובה לפעילות אפקטיבית של העסק . ליווי פיננסי חיצוני ומקצועי מספק למנהלי העסק את הכלים להתמקד בפעילות העסק ובצמיחתו.

אתם בוודאי שואלים את עצמכם – למה אני צריך את זה לעסק שלי? איך זה יכול לעזור לי?

התשובה פשוטה – אתם, בעלי העסק, אתם יודעים איך לנהל את העסק שלכם מבחינה עסקית ושיווקית , אך אין זה אומר שאתם יודעים או יכולים גם לנהל את הכספים של העסק שלכם.

כמה פעמים במשך השנה מצאתם את עצמכם מגיעים לקצה מסגרת האשראי בבנק? כמה פעמים במשך השנה מצאתם את עצמכם מפסידים עיסקה חשובה בגלל צורך לטפל בטלפון דחוף מהבנק? כמה פעמים שמעתם את רואה החשבון שלך אומר לכם כמה אתם רווחיים , אך אתם לא רואים את הכסף בבנק? כמה פעמים מצאתם את עצמכם מכינים צ`יקים לספקים בלי לדעת למתי?

תגידו לא נמאס לכם?

הגיע הזמן להתחיל לנהל את הכספים בעסק שלך , הגיע הזמן לא להיות על קצה מסגרת האשראי שלך, הגיע הזמן שלך להשתחרר ולנהל את העסק שלך באפן העיסקי והשיווקי ולהפסיק לדאוג לאפן הפיננסי ,הגיע הזמן להפסיק לקבל טלפון דחוף מהבנק , הגיע הזמן לשמוע מרואה החשבון שאתה רווחי ויש לך גם כסף בחשבון , הגיע הזמן להכין ציקים בכפוף לתוכנית פיננסית ידועה מראש ומותאמת לצרכי העסק .

באמת הגיע הזמן .

פיננסיקל - בניהולה של חגית שוקר רואת חשבון מוסמכת עם למעלה מ 18 שנות ניסיון ומלווה פיננסית עבור מגוון סוגי עסקים , תעניק לעסק שלך :

♦ ניהול תזרים מזומנים שוטף וחזוי.                                ♦ דוח תקציב כמפת דרכים פיננסית של העסק.
♦ דו"חות כספיים פנימיים תפעוליים שוטפים.                    ♦ בקרה ופיקוח על מערך הנהלת החשבונות.
♦ ייצוג והתנהלות מול הבנקים. 

תנו לנו להיות הרמזור שלכם , בכל צומת שאין באה רמזור יש תאונות ותאונות לא קורות סתם הם נגרמות .
בואו ביחד נדאג למנוע את התאונות בעסק שלכם.